صبا سامانه

دو ویژگی نرم افزار BI

شرکت فرازاندیشان سامانه گستر صبا (زیر نظر هلدینگ صبا میهن)با گردهم آوری تعدادی از متخصصین در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات و نیز امنیت اطلاعات و با اتکا بر دانش فنی، تخصص و تجارب ایشان، در اجرای پروژه ها و طرح ها پژوهشی، به ایفای نقش و مشارکت اثربخش و کارا می پردازند.دراین مقاله به بررسی ویژگی نرم افزار BI یا هوش تجاری می پردازیم.

صبا سامانه

مدیریت یکپارچه اطلاعات

تمایل کاربران سازمان به قرار گرفتن داده ها به صورت گسترده در قسمت های گوناگون سازمانی زیاد است. بسیاری از مدیران سازمانی که از نرم افزار اتوماسیون اداری استفاده میکنند، بر این باور و اعتقاد اند که erp سیستم مناسب کسب و کارشان است و به راحتی می توانند بین اطلاعات واحدهای مختلف مالی و اداری سازمان تعادل و یکپارچگی ایجاد کنند. اما در مقابل بسیاری دیگر از مدیران که سعی دارند همگام با پیشرفت تکنولوژی کسب و کار خود را بروزرسانی کنند ، ترجیح می دهند با استفاده از  ویژگی نرم افزار BI تصویر جامع تری از منابع داده های مختلف داشته باشند و پیش بینی دقیق تری با توجه به این گونه اطلاعات در نرم افزار bi یکپارچه ارائه دهند.

 

تسریع پاسخ دهی

بر خلاف دهه های گذشته که با استفاده از هوش تجاری bi تحلیل یک مجموعه داده کوچک فقط تحت دسترسی متخصصان نرم افزار bi بود و صاحبان کسب و کار برای یافتن پاسخ یک سوال خود باید چندین روز صبر می کردند ، امروزه انواع نرم افزار هوش تجاری با رابط های گرافیکی ، مجموعه داده های سیستم مدیریت پایگاه داده و دخالت تحلیل گر انسانی با سرعت بالا عملیات جستجو تحلیلی را  انجام می دهند. به گفته رابین شوماخر، مدیر محصول DataStax به کمک نرم افزار هوش تجاری ، کسب و کارها امکان سفارشی سازی و تعاملات با مشتریان خود را به صورت آنلاین و با سرعت و همچنین با تاثیر مثبت بر روی خرید خواهند داشت که این خود باعث برنده شدن در رقابت با شرکت هایی خواهد شد که از روش های قدیمی سیستم هوش تجاری استفاده می کنند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *