نرم افزار BPM  و سطح آمادگی ما

شرکت فرازاندیشان سامانه گستر صبا (زیر نظر هلدینگ صبا میهن)با گردهم آوری تعدادی از متخصصین در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات و نیز امنیت اطلاعات و با اتکا بر دانش فنی، تخصص و تجارب ایشان، در اجرای پروژه ها و طرح ها پژوهشی، به ایفای نقش و مشارکت اثربخش و کارا می پردازند.دراین مقاله به  بررسی نرم افزار BPM  و سطح آمادگی ما  می پردازیم.

نرم افزار BPM  

برای رقابت در بازارهای جدید و به روز جهانی، به مهارت و سرمایه نیاز است و می توان از استراتژی «همبستگی» بعنوان راهکاری مناسب و کارآمد، برای دستیابی به این اهداف بهره گرفت. برای پیاده سازی موفق استراتژی «همبستگی»، بنگاه تجاری باید آمادگی تعامل با شرکای تجاری و پذیرش همکاران خود را داشته باشد. از دیگر فاکتورهای مطرح در این مبحث می توان به محصولات، مارک ها و قیمت محصولات، توان مالی، کارکنان مناسب، بازارهای در دسترس و … اشاره کرد. اما مهمترین سوال در این حوزه به شیوه انجام کارها توسط سازمان و میزان سازگاری و قابل هضم بودن آن برای همکاران فعلی و آینده شما مربوط می شود.

آیا شیوه کاری شما و همکارانتان یکسان است؟

شما بعنوان یک فعال اقتصادی در حوزه کسب و کار جهانی، باید تمام فرآیندهای موجود خود را با افرادی که قصد همکاری با آنها را دارین، در میان بگذارید. اما برای انجام این کار به یک زبان توصیف کننده و مدون جهانی برای توضیح دادن فرآیند کاری خود نیاز دارید. زبانی که عملکردی دقیق و مشابه یک زبان برنامه نویسی داشته و شما را از ارائه توضیح و راهکارهای جدید برای هر همکار یا شریک جدید شرکت بی نیاز سازد. درواقع هدف اصلی، استفاده از یک زبان مشترک برای تعامل و تجربه یک همکاری موفق است و نیازی نباشد که مثلا برای همکاری با فلان شرکت حتما با زبان خودش با او صحبت کرد. اقتصاد امروزی جهان در دستان سازمان های مجازی و شرکای تجاری است؛ یعنی ما با مسائلی چند بعدی مواجه هستیم ولی جوابی که در اختیار داریم مختص یک سوال یک بعدی است!

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *