پیام مسئولان امنیتی برای آحاد جامعه باید آرامش و اطمینان باشد

پیام مسئولان امنیتی برای آحاد جامعه باید آرامش و اطمینان باشد

وزیر اطلاعات، با بیان اینکه پیام مسئولان امنیتی برای آحاد جامعه باید آرامش و اطمینان باشد ، گفت: کار امنیتی به همراه رعایت اخلاق اسلامی ماندگارترین امنیت را برای جامعه به همراه دارد.

به گزارش شرکت صبا میهن  به نقل از استانداری قم، حجت الاسلام سید محمود علوی قبل از ظهر یکشنبه در جلسه شورای تأمین استان قم، با اشاره به اثرات مخرب ناامنی افزود: تأمین امنیت جز حقوق مردم بر حاکمان است به همین دلیل تأمین امنیت برای شهروندان یکی از وظایف و اولویت‌های اساسی است.

وی بیان کرد: باید نام دستگاه‌های امنیتی و انتظامی برای کسانی که مرتکب جرم می‌شوند رعب انگیز و برای مردم آرامش آور باشد.

وزیر اطلاعات، پیوند تنگاتنگ اقتصاد، فرهنگ، توسعه سیاسی، اجتماعی و علمی با امنیت را مورد توجه قرار داد و افزود:

امنیت و سلامتی به عنوان نعمت‌های الهی در سایه سایر زیرساخت‌ها محقق خواهند شد.

وی با بیان اینکه یکی از پیش نیازهای ارتقا ایمان و معنویت در جامعه توسعه امنیت است خاطرنشان کرد: خیر و برکت در سرزمین‌ها در سایه امنیت محقق خواهد شد.

حجت الاسلام علوی در بخش دیگری از سخنان خود، همدلی مسئولان استان قم در مدیریت بحران کرونا را خوب دانست و تصریح کرد: قم عملکرد مطلوبی در این راستا داشته است.

وی همچنین نقش مسئولان استان را دارای ابعاد ملی دانست و خاطرنشان کرد: تقدم کار امنیتی در وزارت اطلاعات بر پیشگیری است و بایستی تلاش مسئولان استانی نیز در همین راستا باشد.

در این مراسم ضمن قدردانی از خدمات مدیرکل پیشین اطلاعات قم در تعامل با مدیریت استان در راستای پیشگیری از تخلفات و تأمین امنیت، مدیر کل جدید اطلاعات استان قم معرفی شد.

وزیر اطلاعات در این مراسم خدمت در قم را توفیق الهی دانست.

شرکت فرازاندیشان سامانه گستر صبا با گردهم آوری تعدادی از متخصصین و اساتید بزرگ کشور در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات و نیز امنیت اطلاعات و با اتکا بر دانش فنی، تخصص و تجارب ایشان، درصدد است در اجرای پروژه ها و طرح ها پژوهشی، کاربردی، راهبردی، فنی و مالی به ایفای نقش ومشارکت اثربخش و کارا بپردازد.

به یقین در این مسیر اعتقاد به نوآوری، اندیشه ورزی و بهره گیری از توانایی ها و پرورش استعدادها راهگشا بوده و نشانگر اعتقاد درونی بر سازندگی و پیشرفت میهن عزیزمان ایران اسلامی است.شرکت فرازاندیشان سامانه گستر صبا از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ صبا میهن بوده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *