چگونه از اطلاعات کارت اعتباری خود محافظت کنیم؟

چگونه از اطلاعات کارت اعتباری خود محافظت کنیم؟

شرکت صبا میهن قصد دارد در این مقاله راجب محافطت کردن از کارت اعتباری خود توضیح دهد . بنابر این این سوال پیش می آید چگونه از اطلاعات کارت اعتباری خود محافظت کنیم؟

سرهنگ محمد اقبالی، رئیس پلیس فتای استان البرز در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از البرز، با بیان این که شهروندان با محافظت از اطلاعات کارت بانکی خود، مانع از وقوع جرائم سایبری شوند،گفت:

هنگام خرید، کشیدن کارت و وارد کردن رمز را خودتان انجام دهید و رمزتان را در حضور سایر مشتریان اعلام نکنید‌.

او افزود: اطلاعات روی کارت از قبیل شماره سریال، شماره cvv2 و تاریخ انقضاء محرمانه بوده و افشای آن می‌ تواند سرقت موجودی حساب شما را به همراه داشته باشد.

رئیس پلیس فتای استان البرز گفت: برای اطمینان از نبود مشکلی در این زمینه وضعیت حساب خود را به طور منظم کنترل کنید.

او افزود: همواره در نظر داشته باشید که برای انتقال وجه به حساب شما هیچ نیازی به رمز اول و دوم کارت نیست و شماره سریال ۱۶ رقمی مندرج بر روی آن کفایت می‌ کند.

سرهنگ اقبالی با بیان این که شهروندان مراقب تماس تلفنی و مراجعه حضوری افراد ناشناس و سودجو به بهانه سهام عدالت باشند، گفت:

آزادسازی سهام عدالت نیاز به هیچ گونه واریز وجه و یا پرداخت اینترنتی ندارد.

شرکت فرازاندیشان سامانه گستر صبا با گردهم آوری تعدادی از متخصصین و اساتید بزرگ کشور در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات و نیز امنیت اطلاعات و با اتکا بر دانش فنی، تخصص و تجارب ایشان، درصدد است در اجرای پروژه ها و طرح ها پژوهشی، کاربردی، راهبردی، فنی و مالی به ایفای نقش و مشارکت اثربخش و کارا بپردازد.

به یقین در این مسیر اعتقاد به نوآوری، اندیشه ورزی و بهره گیری از توانایی ها و پرورش استعدادها راهگشا بوده و نشانگر اعتقاد درونی بر سازندگی و پیشرفت میهن عزیزمان ایران اسلامی است.

شرکت فرازاندیشان سامانه گستر صبا از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ صبا میهن بوده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *